Моделката Олга Модева изрази мнението си по темата за съвременните

...
Моделката Олга Модева изрази мнението си по темата за съвременните
Коментари Харесай

За Олга Модева мрежите съсипват любовта - ето защо

Моделката Олга Модева изрази мнението си по тематиката за актуалните връзки, написа България Днес.

„ Отношенията през днешния ден не са по-лоши, а по-сложни “, счита тя. Според дългокраката красавица повода не е неналичието на обич, а прекомерно многото избор, его и боязън.

Красавицата е уверена, че обществените мрежи в допълнение объркват играта: „ Винаги има някой по-добър. Това убива дълбочината “.

Олга не спести и мнението си за държанието на дамите през днешния ден: „ Много дами влизат в мъжка сила - надзор, преследване, доказване “. И отсече: „ Аз не пъдя мъж “.

Според нея същинската връзка не се гради с гонене, а с баланс и ясно чувство кой каква роля носи.
Източник: hotarena.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР