DARA: Всичко е като на сън, но аз избрах тази реалност и я построих по този начин за себе си
„ Много е рано за сметки. Тепърва би трябвало да се наспя добре и да разреша на мозъка ми да осмисли всичко, което се е случило през последните два дни ", показа огромният победител в " Евровизия " DARA в студиото на " Тази заран " по bTV и добави, че е извънредно признателна за хората, с които е работила.
" Направихме нещо извънредно съвременно. От две години желая да фотографирам сходен клип и сега имам най-хубавия пърформанс, който наподобява като видео, и то в голям мащаб, изпълнен от извънредно огромни експерти и хора, които знаят във всяка една секунда какво се случва ", съобщи изпълнителката.
" Изключително щастлива съм, че на сцената успяхме да пресъздадем тъкмо това, за което работихме през последните два месеца и половина и че то наподобява по този метод. Резултатът е приказен, само че аз съм същински щастлива от това, чеуспяхме да се почувстваме свободни, уверени, постоянни. Да се насладим на момента. За мен беше фиксидея, когато изляза на сцената, да се усещам толкоз добре и спокойна ", означи тя.
" Големият триумф за мен е, че съумях да хвана целия този миг и силата на публиката, да ги употребявам за тези три минути и да бъда проводник на Господ, през мен да минава неговата сила и да съумея да не се следя, а просто да бъда в този миг и да го изживея същински. Усещането на тази сцена е неописуемо, аз осем пъти бях на тази сцена. Вие виждате два пъти, само че аз четири дни имах по две шоута дневно пред аудитория ", показа Дара и добави, че в тези моменти е изразявала благодарността си към Господ.
Тя дефинира случилото се като късмет един път на милион. " Няма да е един път за живота ми, тъй като имам проекти за себе си, които са много по-различни и надали е последната ми огромна сцена ", сподели Дара. Победителката в " Евровизия " неведнъж повтори, че е щастлива и признателна.
" Все още не съм проронила и една сълза за успеха си, тъй като не съм имала време да се отпусна дотам и да осъзная какво се е случило. Всичко е като на сън, само че аз избрах тази действителност и я построих по този метод за себе си ", сподели Дара.
Тя изясни, че не е имала никакви упования, а се е чувствала заземена и отворена за всичко, което идва. Чувствала се е и у дома поради отношението, което е получила от обществото, поради комфорта и спокойствието, които са били обезпечени. А това е разрешило на изпълнителите да изразят капацитета си.
По време на подготовката си Дара е била в Атина, тъй като е желала да се абстрахира от всевъзможни реакции - без значение дали са отрицателни, или положителни.
" Исках да бъда напълно фокусирана върху процеса на работа и душeвността си, върху това да парадирам. За осъществяването на сцената, за физическата си устойчивост ", показа Дара и описа, че е пеела, до момента в който е тичала, с цел да се приготви.
" По осем часа всеки ден бях отдадена за тези три минути. " Евровизия " е олимпиада. Трябва да свикнеш и с адреналина. Всяка заран правех спринтове, с цел да може да увелича потенциала си на дишане. И когато се качих на сцената, бях супер спокойна - точно тъй като упражнявах тези неща ", разяснява певицата.
Дара показа, че премията от " Евровизия " е премия за брачна половинка ѝ.
" Той ме бутна да вземам участие. Ако не беше той, нямаше да го направя. Той има вяра извънредно доста в мен още от първата секунда ", показа изпълнителката.
" Това е най-хубавият метод да отпразнуваме нашата първа годишнина ", сподели още певицата. Дара показа, че би ѝ се желало да взе участие като реализатор в огромни музикални фестивали, един от които е Glastonbury. А с екипа ѝ към този момент са се свързали представители на най-големите лейбъли в света.
" Тепърва следва да забележим по какъв начин можем да работим дружно с тях. Светът сега наподобява доста дребен и всичко е доста елементарно. Виждам го бистро и ясно, имам избори ", сподели Дара.
" Ние българите можем да реализираме всичко и да преобърнем целия свят. Исках да покажа и на вас, че това е допустимо. Светът е във вашите ръце ", сподели тя в свое послание към хората.
" Направихме нещо извънредно съвременно. От две години желая да фотографирам сходен клип и сега имам най-хубавия пърформанс, който наподобява като видео, и то в голям мащаб, изпълнен от извънредно огромни експерти и хора, които знаят във всяка една секунда какво се случва ", съобщи изпълнителката.
" Изключително щастлива съм, че на сцената успяхме да пресъздадем тъкмо това, за което работихме през последните два месеца и половина и че то наподобява по този метод. Резултатът е приказен, само че аз съм същински щастлива от това, чеуспяхме да се почувстваме свободни, уверени, постоянни. Да се насладим на момента. За мен беше фиксидея, когато изляза на сцената, да се усещам толкоз добре и спокойна ", означи тя.
" Големият триумф за мен е, че съумях да хвана целия този миг и силата на публиката, да ги употребявам за тези три минути и да бъда проводник на Господ, през мен да минава неговата сила и да съумея да не се следя, а просто да бъда в този миг и да го изживея същински. Усещането на тази сцена е неописуемо, аз осем пъти бях на тази сцена. Вие виждате два пъти, само че аз четири дни имах по две шоута дневно пред аудитория ", показа Дара и добави, че в тези моменти е изразявала благодарността си към Господ.
Тя дефинира случилото се като късмет един път на милион. " Няма да е един път за живота ми, тъй като имам проекти за себе си, които са много по-различни и надали е последната ми огромна сцена ", сподели Дара. Победителката в " Евровизия " неведнъж повтори, че е щастлива и признателна.
" Все още не съм проронила и една сълза за успеха си, тъй като не съм имала време да се отпусна дотам и да осъзная какво се е случило. Всичко е като на сън, само че аз избрах тази действителност и я построих по този метод за себе си ", сподели Дара.
Тя изясни, че не е имала никакви упования, а се е чувствала заземена и отворена за всичко, което идва. Чувствала се е и у дома поради отношението, което е получила от обществото, поради комфорта и спокойствието, които са били обезпечени. А това е разрешило на изпълнителите да изразят капацитета си.
По време на подготовката си Дара е била в Атина, тъй като е желала да се абстрахира от всевъзможни реакции - без значение дали са отрицателни, или положителни.
" Исках да бъда напълно фокусирана върху процеса на работа и душeвността си, върху това да парадирам. За осъществяването на сцената, за физическата си устойчивост ", показа Дара и описа, че е пеела, до момента в който е тичала, с цел да се приготви.
" По осем часа всеки ден бях отдадена за тези три минути. " Евровизия " е олимпиада. Трябва да свикнеш и с адреналина. Всяка заран правех спринтове, с цел да може да увелича потенциала си на дишане. И когато се качих на сцената, бях супер спокойна - точно тъй като упражнявах тези неща ", разяснява певицата.
Дара показа, че премията от " Евровизия " е премия за брачна половинка ѝ.
" Той ме бутна да вземам участие. Ако не беше той, нямаше да го направя. Той има вяра извънредно доста в мен още от първата секунда ", показа изпълнителката.
" Това е най-хубавият метод да отпразнуваме нашата първа годишнина ", сподели още певицата. Дара показа, че би ѝ се желало да взе участие като реализатор в огромни музикални фестивали, един от които е Glastonbury. А с екипа ѝ към този момент са се свързали представители на най-големите лейбъли в света.
" Тепърва следва да забележим по какъв начин можем да работим дружно с тях. Светът сега наподобява доста дребен и всичко е доста елементарно. Виждам го бистро и ясно, имам избори ", сподели Дара.
" Ние българите можем да реализираме всичко и да преобърнем целия свят. Исках да покажа и на вас, че това е допустимо. Светът е във вашите ръце ", сподели тя в свое послание към хората.
Източник: darik.bg
КОМЕНТАРИ




