Много близо сме до протести. Нека новата администрация да си

...
Много близо сме до протести. Нека новата администрация да си
Коментари Харесай

Димитър Манолов, КТ "Подкрепа": Много близо сме до протести

Много близо сме до митинги. Нека новата администрация да си направи труда да стартира диалог с нас. Това съобщи в „ Интервюто в Новините на NOVA ” президентът на КТ „ Подкрепа ” Димитър Манолов.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР