Много бихме се радвали да видим, че старите политици си

...
Много бихме се радвали да видим, че старите политици си
Коментари Харесай

Петков: Готови сме за нормален диалог, но не с хора, които са откраднали толкова много милиарди

" Много бихме се радвали да забележим, че старите политици си отиват и България да има късмет за нови такива. Готови сме да имаме естествен разговор, само че не с хора, които са откраднали толкоз доста милиарди през годините ". Това съобщи съпредседателят на " Продължаваме промяната " и някогашен министър председател Кирил Петков в студиото на " Лице в лице " по.

" Вярвам, че след 2 октомври ще управляваме дружно с " Демократична България " и Българска социалистическа партия ", добави той.

Танкерите с полутечен газ

" Последният ден, когато договорихме седемте танкера финално с подписан контракт беше два дни преди държавното управление да падне. В тези два дни говорихме с две компании, които бяха подготвени да дадат слотовете си за октомври и за ноември, с капацитет за декември ", съобщи Петков.

Той прикани ръководещите да наблюдават какво се случва с търговете.

Петков добави, че на първия си диалог със служебния министър председател е споделил цялата тази информация. " Обръщам се към служебното държавно управление - септември ще са търговете за слотове за цялата последваща година. Много апелирам да не се изтърван тези слотове, с цел да нямаме подобен вид полемики цялата последваща година ", сподели още някогашният министър председател.
Източник: dir.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР