ММА боецът Благой Иванов и професионалният боксьор Тервел Пулев се

...
ММА боецът Благой Иванов и професионалният боксьор Тервел Пулев се
Коментари Харесай

За ЧРД Тервел празнува с Багата в Лас Вегас

ММА боецът Благой Иванов и професионалният боксьор Тервел Пулев се срещнаха в меката на бойните спортове - Лас Вегас. Багата приветства с добре пристигнал Тервел и го поздрави сърдечно за рождения му ден. По-малкият от братята Пулеви навърши 36 и получи доста поздравления от приятелите и почитателите си.

" Благодаря от сърце на всички, които ми честитиха! Накарахте ме да усетя същински рождения си ден. Защото другояче аз съм в нормалния си подготвителен график. Поздрави, обичам ви! ", написа на всички свои почитатели.

Шампионът на Европейския съюз по бокс дойде в Съединени американски щати малко преди Нова година. Той ще се готви за съревнование оттатък океана до края на януари. С него работят трима експерти, а скоро се чака да стане прочут и идващият противник на бронзовия медалист от олимпийските игри в Лондон 2012. Тервел Пулев е в серия от 12 следващи победи, от които 11 с нокаут. Той извоюва първата си купа на профи кръга на 27 октомври, когато направи беззащитен Леонардо Бруцезе още във втория рунд.

Благой Иванов пък от години живее и тренира в Лас Вегас. На 9 март единственият българин в UFC ще влезе в осмоъгълника за своя втори мач в най-популярната ММА организация. Негов противник ще бъде коравият американски деец Бен Ротуел.
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР