Ужасяващо! Непълнолетно момиче почина, момче бере душа след употреба на дрога
Младо момиче почина, а момче е с заплаха за живота след случай в жилищен блок в Благоевград. Момчето е настанено в болница с тежки контузии.
Инцидентът е станал в благоевградския квартал " Струмско ". Сигнал за момиче, което лежи в безпомощно положение пред жилищен блок, е получен след среднощ на телефон 112.
От пристигналите неотложно на място полицейски чиновници е открито, че момичето, което е малолетно е умряло. При осъществен оглед на мястото, от другата страна на жилищната постройка служителите на реда разкрили да лежи малолетен юноша, който е превозен в болница в София с заплаха за живота.
Задържани са двама младежи, чиято съпричастност се открива, като единият от тях бил в апартамент в постройката във очевидно несъответстващо положение, а другия е устанивен на друго място в града.
По първична информация младежите са използвали наркотично вещество. Работата по определяне на всички обстоятелства и условия по случая продължава под надзора на Оперативна програма.
Инцидентът е станал в благоевградския квартал " Струмско ". Сигнал за момиче, което лежи в безпомощно положение пред жилищен блок, е получен след среднощ на телефон 112.
От пристигналите неотложно на място полицейски чиновници е открито, че момичето, което е малолетно е умряло. При осъществен оглед на мястото, от другата страна на жилищната постройка служителите на реда разкрили да лежи малолетен юноша, който е превозен в болница в София с заплаха за живота.
Задържани са двама младежи, чиято съпричастност се открива, като единият от тях бил в апартамент в постройката във очевидно несъответстващо положение, а другия е устанивен на друго място в града.
По първична информация младежите са използвали наркотично вещество. Работата по определяне на всички обстоятелства и условия по случая продължава под надзора на Оперативна програма.
Източник: glasnews.bg
КОМЕНТАРИ




