Младият защитник на Реал Мадрид Хакобо Рамон ще премине в

...
Младият защитник на Реал Мадрид Хакобо Рамон ще премине в
Коментари Харесай

Oще един юноша на Реал Мадрид отива при Фабрегас в Комо

Младият бранител на Реал Мадрид Хакобо Рамон ще премине в елитния италиански Комо, оповестяват медиите в Испания и трансферния специалист Фабрицио Романо. 20-годишният испански централен защитник ще премине в отбора на Сеск Фабрегас за закрепена сума от 2.5 млн. евро, като ще има и  спомагателни вероятни бонуси.

Освен това Реал Мадрид ще има право на 50% от бъдеща продажба на Рамон, както и ще има три благоприятни условия да го откупи назад. Подобна е обстановката с различен младеж на “кралете ”, който също играе за Комо - Нико Пас.

Иначе Рамон изигра едвам 5 мача през предишния сезон за Реал, в които вкара един гол - за инфарктната победа с 2:1 над Майорка в последните секунди в края на сезона. Младокът записа и 23 минути против Република България Залцбург на Световното клубно състезание.

С идването на Дийн Хаусен обаче Рамон ще получава все по-малко шансове за изява и очевидно е решил, че е по-добре да смени тима. Комо пък е много деен на трансферния пазар и към този момент притегли крилата Хесус Родригес от Бетис и Николас Кюн от Селтик, офанзивния хърватски халф Мартин Батурина от Динамо (Загреб), младият полузащитник Максимо Пероне от Манчестър Сити и юношата на Барселона и ляв бранител Алекс Вале.

Скоро се чака отборът на Фабрегас да приключи и привличането на Алваро Мората, който за последно игра чартърен в Галатасарай от Милан.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР