Струмска слава привлече талант от Пирин
Младият гений Андрю Петков ще играе в тима на Струмска популярност през пролетния полусезон. Петков е считан за един от обещаващите футболисти в Благоевград. Преминава през школите на Пирин и Септември (София) в елитната юношеска група.
През есенния полусезон бе част от мъжкия отбор на " орлетата ", за които взе присъединяване в 5 мача във Втора лига. Играе като централен нападател.
" За мен като футболист на 18 години е значимо да играя и да натрупвам минути в мъжкия футбол. Да бъда в тим като Струмска популярност е благополучие. Това е клуб с упоритости, който надгражда непрекъснато, и за мен е единствено плюс да бъда част от него. В тима има играчи, с които се познаваме от времето, в което сме били в Пирин (Благоевград), и това доста ще помогне за бързата ми акомодация.
" Нека последователите бъдат положителни и да ни поддържат. Със сигурност ще има и несполучливи мачове – това е неизбежно, само че най-важното е в края на сезона всички да сме щастливи ", сподели още новото попълнение на Славата.
През есенния полусезон бе част от мъжкия отбор на " орлетата ", за които взе присъединяване в 5 мача във Втора лига. Играе като централен нападател.
" За мен като футболист на 18 години е значимо да играя и да натрупвам минути в мъжкия футбол. Да бъда в тим като Струмска популярност е благополучие. Това е клуб с упоритости, който надгражда непрекъснато, и за мен е единствено плюс да бъда част от него. В тима има играчи, с които се познаваме от времето, в което сме били в Пирин (Благоевград), и това доста ще помогне за бързата ми акомодация.
" Нека последователите бъдат положителни и да ни поддържат. Със сигурност ще има и несполучливи мачове – това е неизбежно, само че най-важното е в края на сезона всички да сме щастливи ", сподели още новото попълнение на Славата.
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




