Младият португалски нападател Андре Силва ще води атаката на Милан

...
Младият португалски нападател Андре Силва ще води атаката на Милан
Коментари Харесай

Калинич с контузия, Андре Силва ще води атаката на Милан в Разград

Младият португалски нападател Андре Силва ще води офанзивата на Милан при гостуването на Лудогорец в първия мач от 1/16-финалите на Лига Европа, пишат италианските медии.

Двубоят в Разград е на 15 февруари (четвъртък) от 20.00 часа.

22-годишният Силва беше притеглен на "Сан Сиро " против 38 милиона евро от Порто през лятото, само че има компликации с акомодацията си в италианския футбол, като в 16 публични мача в Серие А и за купата на страната към момента не се е разписал.

В Лига Европа, обаче, португалецът се оправя чудесно и към този момент има 8 попадения в 10 срещи.

Титулярният таран на Милан Никола Калинич страда от инфектиране аадукторите и пропусна вчерашната подготовка на тима. Състоянието на хърватина ще се преценя ден за ден, само че от лекарския щаб са предложили той да не играе в мача от 24-ия кръг на калчото против СПАЛ в събота. Голяма е вероятността Калинич да отпадне и за дуела в Разград.

Старши треньорът на "червено-черните " Дженаро Гатузо има намерение да употребява нападателя Патрик Кутроне в титулярния състав за гостуването на "Ферара ", а против Лудогорец експертът счита да даде късмет на Силва./БТА
Източник: gong.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР