Вдъхновение за младите: Арти в очакване на чудото, но в преследване на целите, стана докторант
Младият артист Арти, който е в трепетно очакване на огромното знамение - да стане татко, заяви скоро и друга радостна вест - станал докторант, като е причислен в катедра " Регионално развиване " към УНСС.
Лично той събщи новината в Инстаграм, където написа следното:
" Приятели, за мен е изключителна чест да ви споделя, че към този момент публично съм причислен докторант в катедра " Регионално развиване " – УНСС. Хората към мен знаят от какъв брой време желаех да аплайвам докторантура и се веселя, че в последна сметка открих мотивация и мощ да се преборя с още едно огромно предизвикателство. Нямам самообладание за идните години и ще се веселя оптимално доста младежи също да не се отхвърлят от академичното си развиване! Защото единствено развивайки себе си, можем да развиваме и средата към нас. България и българските райони занапред ще се нуждаят от амбициозни младежи, по тази причина самоуверено дерзайте и не се отхвърляйте от фантазиите си! ", написа той.
Виж още:
Арти даде обещание, че ще показа всичко обвързвано с кандидатстването, както в докторските стратегии, по този начин и в степените бакалавър и магистър. Междувременно той и неговата красива половинка Кристина Дончева, която е също певица, чакат първата си рожба и са в трескава подготовка.
Виж още:
Изображение: https://www.instagram.com/artiom_/




