Младежкият национален отбор на България отстъпи с 0:2 пред Финландия

...

България U21 допусна втора поредна загуба на турнира в Анталия

Младежкият народен тим на България отстъпи с 0:2 пред Финландия във втория си мач от интернационалния другарски шампионат Анталия Къп. И двете попадения паднаха през второто полувреме на срещата. Това е втора загуба за родния отбор в шампионата, откакто преди няколко дни “лъвчетата ” паднаха от Словакия.
 Младежите изгубиха от Словакия в Анталия Младежите изгубиха от Словакия в Анталия
Селекционерът на “лъвчетата ” Александър Димитров направи четири промени в съпоставяне със състава, който излезе против Словакия в първия конфликт от конкуренцията преди три дни. На вратата, вместо Дамян Христов, застана Пламен Андреев, а в игра се появиха още Мартин Георгиев, Емануел Мирчев и Кристиян Стоянов.

През първото полувреме нито един от двата тима не стигна до попадение и по този начин нулевото тъждество се резервира до почивката. Десетина минути след подновяването на играта обаче финландците съумяха да открият резултата, откакто Садику се оказа най-съобразителен в наказателното поле на българския отбор. В 73-ата минута пък Лимата бе изведен самичък против Пламен Андреев и го преодоля за крайното 2:0.

Стартов състав на България : 23. Пламен Андреев, 2. Мартин Георгиев, 5. Велко Йеленкович 18. Атанас Чернев (к), 15. Мартин Атанасов 3. Емануел Мирчев 6. Емил Ценов 20. Кристиян Стоянов 8. Божидар Пенчев 10. Красиян Колев 9. Георги Николов

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.