Младежкият национален отбор на България (до 21 години) ще изиграе

...

Младежките национали на България уредиха спаринг с Локомотив София преди визитата на Полша

Младежкият народен тим на България (до 21 години) ще изиграе образователна игра с Локомотив София, която ще бъде част от подготовката на тима за квалификацията с Полша. Мачът ще се състои на 21-и март (четвъртък) от 15:00 часа и е проведен по избор на селекционера на представителния юношески отбор Александър Димитров.

България гостува на Полша на 26-и март от 15:00 часа на стадион " Шльонски " във Вроцлав, а срещата има доста значимо отношение към крайното класиране в група D на Евроквалификацията при 21 годишните. Поляците са 2-и с 12 точки, а България е на 3-ата позиция с 9. И защото селекцията на Александър Димитров е с мач повече, една възможна победа ще изравни възможностите за непосредствено класиране или присъединяване на плейоф.

, на които ще разчита за идната европейска подготовка с Полша. Отборът се събира на лагер в понеделник публично, само че някои състезатели може да дойдат и в неделя.