Младежкият национален отбор на България до 21 години постигна много

...

Станислав Иванов донесе победата на младежите срещу Латвия

Младежкият народен тим на България до 21 години реализира доста скъпа победа против Латвия с 1:0. Мачът от група " 5 " беше подготовка за европейското състезание във възрастовата група. Победното попадение означи звездата на Левски Станислав Иванов в 67-ата минута.

Когато изтичаше втората минута на срещата Юнис Гринберг стреля от 18 часа и уцели дясната греда на вратата защитавана от Наумов.

В 7-ата минута Георги Русев центрира остро, Зеленковс опита да почисти, само че вместо това кълбото рикошира в крайници му и мина на сантиметри от задачата. " Лъвовете " продължиха с натиска си и в 40-ата минута Тонислав Йорданов получи добра опция да стреля, само че не уцели вратата.
 Снимка 499924
Източник:

Второто полувреме стартира чудесно за момчетата на Александър Димитров, откакто реферът сподели втори жълт картон на нападателя Марко Регза и латвийците останаха с 10 индивида на терена.

В 58-ата минута българските футболисти направиха доста качествена офанзива, която приключи с центриране на Тонислав Йорданов към Станислав Иванов. В последния миг защитник на гостите се намеси уверено.

Малко по-късно резервата Виктор Попов подаде в наказателното поле на Георги Русев, който с глава стреля настрана.
 Снимка 499923
Източник:

Логиката спечелва в 67-ата минута. Резервата Здравко Димитров насочи мощен удар отляво, само че Кудрявцев боксира настрана. Там обаче бе Георги Русев, който центрира към Станислав Иванов. Атакуващият състезател на Левски с глава означи за 1:0.

До края българите играха доста концентрирано и не позволиха латвийците да застрашат съществено нашата врата.