Младежкият национал на България Илия Груев пропусна шанса да донесе

...
Младежкият национал на България Илия Груев пропусна шанса да донесе
Коментари Харесай

Илия Груев пропусна да се превърне в герой за Вердер

Младежкият национал на България Илия Груев пропусна шанса да донесе скъп триумф на своя Вердер (Бремен) над директния съперник за влизане в Първа Бундеслига Санкт Паули.

Мачът от втория ешелон на немския футбол в региона на Хамбург приключи 1:1, с което разликата сред двата отбора остава единствено точка. В 86-ата минута Груев не уцели вратата от няколко метра, откакто секунди по-рано съотборникът му Марвин Дукш беше блъснал греда. Това се случи при 1:1, а родният халф се беше появил в игра на полувремето.

Даниел-Кофи Киере вкара за Санкт Паули в 43-ата минута, а гостите от Бремен изравниха в 58-ата посредством Никлас Фюлкруг. При офанзивата за гола за 1:1 обаче имаше игра с ръка на футболист на Вердер, само че съдиите не я видяха.
 Валентин Антов и Монца удариха Асколи на Атанас Илиев
Валентин Антов и Монца удариха Асколи на Атанас Илиев

Вижте подробности
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР