Младежи от ГЕРБ отговориха с шеги и закачки на премиера

...
Младежи от ГЕРБ отговориха с шеги и закачки на премиера
Коментари Харесай

ГЕРБ се подиграха на премиера за хибридната атака, но не отрекоха за платените публикации

Младежи от ГЕРБ дадоха отговор с смешки и закачки на премиера Кирил Петков след обвиняванията му, че тяхната организация е осъществила хибридна офанзива.

Според е предизвикала суматохата с горивата.

Припомняме, че Петков и министърът на енергетиката обясниха, че платени изявления във фейсбук от младежката организация на ГЕРБ, публикувани лавинообразно, са довели до опашките по бензиностанциите.

Томислав Дончев пък напомни, че бургаският народен представител от ГЕРБ Жечо Станков тогава е реагирал часове преди министър-председателя, без да му е работа, е обяснил, че няма съображение за суматоха.

Той обаче не отхвърли, че са пускали платени изявления във фейсбук за опашките пред бензиностанциите. Според него ГЕРБ има това право като опозиционна партия.
Източник: dunavmost.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР