Младеж потроши кола в Монтанско, съобщиха от МВР. Случаят е от

...
Младеж потроши кола в Монтанско, съобщиха от МВР.
Случаят е от
Коментари Харесай

Младеж потроши „Мерцедес“ в Монтанско, заловиха го за нула време

Младеж потроши кола в Монтанско, оповестиха от Министерство на вътрешните работи.
Случаят е от през вчерашния ден в Берковица. Около 12.10 часа жителка на квартал „ Раковица “ съобщила, че са нанесени вреди по лек автомобил " Мерцедес S 320 ЦДИ " с монтанска регистрация, благосъстоятелност и ръководен от брачна половинка ѝ. 
На място била изпратена дежурна оперативна група, която направила оглед. Установено е, че са счупени предното панорамно и задно стъкло, странични и предно стъкло на вратите, огледало и фар. По автомобила са открити огъвания, ожулвания на боята по тавана на купето, предния и заден похлупак и четирите порти и калници. 
При извършените оперативно-издирвателни мероприятия чиновници на районното ръководство в Берковица открили причинителя – 24-годишен гражданин от същия квартал. 
По случая е формирано досъдебно произвеждане по член 216, алинея 1 от Наказателен кодекс.

*Снимката е илюстративна
Източник: bulnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР