Младеж е в болница след бой в монтанско село, съобщиха

...
Младеж е в болница след бой в монтанско село, съобщиха
Коментари Харесай

Екшън в Северозапада! Младеж изпадна в безсъзнание след масов бой в монтанско село

Младеж е в болница след пердах в монтанско село, оповестиха от Министерство на вътрешните работи в регионалния град.
Екшънът се е разиграл в ранните часове на 31 март в Горно Церовене. Според сигнала, подаден в полицията, към 2.30 часа в центъра на селото зародил скандал. Словесната борба прераснала в побой сред няколко поданици, при което 22-годишен монтанчанин бил ударен по главата с корав предмет. 
Пострадалият бил признат в МБАЛ Монтана с черепно-мозъчна контузия, като изпаднал в безсъзнание. В хода на работата той пристигнал в схващане и дал сведения по случая. Към момента няма заплаха за живота му. 
Служители на районното ръководство в Монтана направили оглед на местопроизшествието и разпитали очевидци. При извършените оперативно-издирвателни мероприятия бил открит причинителят – 19-годишен от същото село. 
Работата по случая продължава.

*Снимката е илюстративна
Източник: bulnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР