19-годишен, шофиращ с превишена скорост, се заби в дървета в Смолян
Младеж е аварирал , откакто е карал с превишена скорост в Смолян, оповестиха от полицията.
Около 00:05 часа през днешния ден на бул. „ България “ до храм „ св. Висарион “ в града е зародило пътнотранспортно произшествие. Лек автомобил „ БМВ 323 “ с пловдивска регистрация, ръководен от 19-годишен локален гражданин , е навлязъл в кръстовище. При излизане от него обаче водачът е изгубил надзор, излязъл отвън платното за придвижване и се е блъснал в дървета .
При случая лидерът е получил леки пострадвания в региона на коляното . Оказана му е здравна помощ в МБАЛ „ Д-р Братан Шукеров “ АД–Смолян и е бил освободен за домашно лекуване . Причина за произшествието е несъобразена скорост с пътните условия и релефа на пътя. Използван е бил предпазен колан.
Произшествието е било посетено от екип на „ Пътна полиция “ и е било взето отношение по Закона за придвижване по пътищата .




