Младеж е катастрофирал с лъскавия си Мерцедес“ CL във Враца,

...
Младеж е катастрофирал с лъскавия си Мерцедес“ CL във Враца,
Коментари Харесай

Зрелищна каскада! Келеш с мощен „Мерцедес“ катастрофира във Враца, паякът помага /снимки/

Младеж е аварирал с лъскавия си „ Мерцедес “ CL във Враца, видя кореспондент на организация BulNews. Возилото се е качило на тротоара на многолюден бул. и като по знамение няма потърпевши хора. 
Произшествието е станало през вчерашния ден. Младо момче, на 18-19 години юркало мощното возило по бул. „ 2-ри юни “. Неопитният водач изгубил надзор над кормилото и се завъртял на шосето до Младежкия дом. Колата се качила на тротоара и се спряла в каменна ограда. 
Тази заран авариралият юноша извикал на помощ паякът на Оперативна програма „ Паркинги и гаражи “ да вдигне колата, с цел да може да бъде откарана на ремонт. В момента на място е екип на предприятието, който умува по какъв начин да окаже подпомагане. Според чиновниците обаче „ Мерцедес “-ът е доста тежък и най-вероятно ще би трябвало да се потърси кран.  
 
Източник: bulnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР