Нека помогнем на Галя! Младата майка води битка за живота си заради 4-годишната си дъщеря
Млада майка има потребност от помощ в борбата си с тежко заболяване. Преди една година Галя Петкова чува диагнозата рак на гърдата, етап 4. Изследване с ПЕТ скенер открива, че има и расейки по костите и черния дроб. И това безусловно срутва живота й. " Пиша ви с голяма молба и свито сърце.Майка съм на прелестна дребна принцеса на съвсем 5г.Болна съм от рак на гърдата 4-ти етап с разсейки в гръбнака.Предстои един от най-светлите християнски празници Велик ден.Аз имам вяра че към момента има хора с положителни сърца които са подготвени да оказват помощ на една майка,която желае да играе и гледа щерка си пълноценно. Нещо което аз немога.Следствие на разсейките в гръбнака имам болки,бързо се изтощавам и през множеството време би трябвало да лежа.Немога като естествена жена и стопанка, да си оправя къщата обикновено,да сготвя,да измия чиниите и т.н.Момиченцето ми към този момент знае че мама е болна и неможе да играе и от време на време ме пита със светещи очи и свито сърце " МАМО МОЖЕШ ЛИ ДА ИГРАЕШ ДНЕС " -когато чуя тези думи нож се забива в сърцето ми.Искам да оздравея желая да не ме боли и да бъда всеки момент до щерка ми.От една година се церя в Токуда,прегледите които върша всеки месец с цел да си взимам медикаментите и да ми бият инжекцията бяха безвъзмездни,но от декември предходната година към този момент се заплащат.В болничното заведение заедно съм с щерка ми,тя към този момент привикна да идва с мен тъй като си я гледаме сами с баща и. Някой би трябвало да работи и няма на кого да я оставя по тази причина я взимам с мен.Думите и когато вървим са-МАМО АЗ НЕИСКАМ ДА СИ БОЛНА КОГА ЩЕ СПРЕМ ДА ИДВАМЕ ТУК.....От известно време малко положението ми се утежни,започнах да съм по отпаднала,световъртеж и много постоянно ниско кръвно.Лекарите в Токуда на всяко вървене ми поставят системи тъй като би трябвало да ми укрепват организма поради медикаментите които пия,а те са доста мощни.На хормонотерапия и лъчетерапия съм.Посещавам и клиника Авицена в Турция,там докторите ме наблюдават през цялото време на лекуването ми.Сега ми дават вяра със скъпоструваща интервенция на гръбнака която ще ми разреши да бъда пълноценна майка и брачна половинка.Операция която ще облекчи болките ми и ще се усещам по-добре. ПРИЛАГАМ СНИМКИ НАВсички документи,епикризи,фактури,лекарстваЛинк към фондацията в която съм и дарителската ми банкова сметка.Сметките са две тъй като разноските са доста. Към фондацията би трябвало за всяко нещо да изпращам първо фактура и по-късно те да я заплащат. Има неща за които немога да желая предварителни фактури-прегледи,пътни,лекарства.....Благодаря на всички,бъдете здрави и Весели Великденски празници. " Всеки, който желае да помогне, може да го направи посредством подаяние по банков път или посредством платформата
Източник: trafficnews.bg
КОМЕНТАРИ




