Млада жена от Враца се похвали в социалните мрежи с

...
Млада жена от Враца се похвали в социалните мрежи с
Коментари Харесай

Жена се похвали, че шофира с вдигнати на таблото крака

Млада жена от Враца се похвали в обществените мрежи с видеа, на които се вижда, че кара с вдигнати върху таблото на колата крайници. Клиповете са снимани на влизане в града.

„ Изгледахме видеата. Установихме водача и му съставихме акт. За такива нарушавания законодателят е планувал прекомерно дребни санкции. Жената ще бъде глобена с 20 лева ”, изясни пред Нова тв началникът на „ Пътна полиция ” – Враца гл. контрольор Христо Димитров.

По думите му сходни случаи зачестяват, изключително измежду младите. Според служителя на реда би трябвало да бъде изменен законът, тъй че да се постановат по-сериозни парични санкции.

Гл. контрольор Димитров акцентира, че такива нарушавания с рисково шофиране са мъчно доказуеми.

Шофьорката извършител има брошура от 2021 година и е натрупала много санкции – издадени са ѝ 25 фиша и 1 акт, измежду които и за превишена скорост.


 

FaceBookTwitterPinterest
Източник: tribune.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР