Млада жена е пострадала при катастрофа между два автомобила в Стара Загора
Млада жена е потърпевша при злополука сред два автомобила в Стара Загора, оповестиха за ФОКУС от ОДМВР-Стара Загора. В 15:50 часа през днешния ден е получен сигнал за пътнотранспортно произшествие на кръстовището на ул. " Руски " и ул. " Христо Ботев ".
По първична информация, случаят е сред два леки автомобила - единият е таксиметров, ръководен от 49-годишен мъж, а другият е ръководен от 19-годишен мъж.
Пострадала е пътничка в таксиметровия автомобил - жена на 31 години. Оказана й е здравна помощ, обслужена е амбулаторно и е освободена.
Водачите са тествани за приложимост на алкохол, регистрирани са негативни резултати. Местопроизшествието е посетено от екип на бранш " Пътна полиция ".
По първична информация, случаят е сред два леки автомобила - единият е таксиметров, ръководен от 49-годишен мъж, а другият е ръководен от 19-годишен мъж.
Пострадала е пътничка в таксиметровия автомобил - жена на 31 години. Оказана й е здравна помощ, обслужена е амбулаторно и е освободена.
Водачите са тествани за приложимост на алкохол, регистрирани са негативни резултати. Местопроизшествието е посетено от екип на бранш " Пътна полиция ".
Източник: focus-news.net
КОМЕНТАРИ




