Забележка за боклук: Млад мъж наръга двама братя
Млад мъж и татко му са арестувани за нанасяне на телесна щета след случай в Хасково, оповестиха от ОДМВР-Хасково.
Сигналът за разпрата е подаден през вчерашния ден към 15:45 часа на незабавния телефон. На място, на улица „ Ястреб “, са изпратени полицейски екипи. Пред униформените 49-годишен мъж обяснил, че е направил забележка на трима братя за изхвърлен отпадък, което довело до спор.
В хода на разногласието неговият 28-годишен наследник излязъл с нож и намушкал в гърба двама от братята – на 51 и 53 години. По-възрастният от тях е с заплаха за живота. Двамата потърпевши са настанени за лекуване в МБАЛ Хасково. Третият брат, също на 53 години, не е потърпевш.
Извършителят е открит и арестуван от полицията. Той е направил признания и е предал потребления нож с протокол на проверяващите органи.
Бащата и синът са арестувани за период до 24 часа. По случая е формирано досъдебно произвеждане, а работата по изясняване на всички условия продължава.
Сигналът за разпрата е подаден през вчерашния ден към 15:45 часа на незабавния телефон. На място, на улица „ Ястреб “, са изпратени полицейски екипи. Пред униформените 49-годишен мъж обяснил, че е направил забележка на трима братя за изхвърлен отпадък, което довело до спор.
В хода на разногласието неговият 28-годишен наследник излязъл с нож и намушкал в гърба двама от братята – на 51 и 53 години. По-възрастният от тях е с заплаха за живота. Двамата потърпевши са настанени за лекуване в МБАЛ Хасково. Третият брат, също на 53 години, не е потърпевш.
Извършителят е открит и арестуван от полицията. Той е направил признания и е предал потребления нож с протокол на проверяващите органи.
Бащата и синът са арестувани за период до 24 часа. По случая е формирано досъдебно произвеждане, а работата по изясняване на всички условия продължава.
Източник: glasnews.bg
КОМЕНТАРИ




