Извънредно: Маскирани наръгаха с нож младеж в центъра на София
Млад мъж е в тежко положение след сборичкване в центъра на София.
Според информацията две групи младежи са се сбили на пресечката на ул. " Граф Игнатиев " и " Солунска " в столицата, а един от тях е бил намушкан с нож, написа Блиц.
На място са пристигнали екипи на полицията.
Пострадалият е откаран с кола за спешна помощ за Спешна помощ.
Свидетели описват, че момчето е било цялото в кръв. С него са били още две момчета и две девойки, които са потърпевши, напръскани с газов спрей от нападателите.
Според информацията две групи младежи са се сбили на пресечката на ул. " Граф Игнатиев " и " Солунска " в столицата, а един от тях е бил намушкан с нож, написа Блиц.
На място са пристигнали екипи на полицията.
Пострадалият е откаран с кола за спешна помощ за Спешна помощ.
Свидетели описват, че момчето е било цялото в кръв. С него са били още две момчета и две девойки, които са потърпевши, напръскани с газов спрей от нападателите.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




