Млад мъж е в тежко състояние след сбиване в центъра

...
Млад мъж е в тежко състояние след сбиване в центъра
Коментари Харесай

Извънредно: Маскирани наръгаха с нож младеж в центъра на София

Млад мъж е в тежко положение след сборичкване в центъра на София.

Според информацията две групи младежи са се сбили на пресечката на ул. " Граф Игнатиев " и " Солунска " в столицата, а един от тях е бил намушкан с нож, написа Блиц. 

На място са пристигнали екипи на полицията.

Пострадалият е откаран с кола за спешна помощ за Спешна помощ.

Свидетели описват, че момчето е било цялото в кръв. С него са били още две момчета и две девойки, които са потърпевши, напръскани с газов спрей от нападателите. 
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР