Митингът ще е в защита на стадион “Христо Ботев На

...
Митингът ще е в защита на стадион “Христо Ботев На
Коментари Харесай

Ботев организира мирен протест пред Община Пловдив

Митингът ще е в отбрана на стадион “Христо Ботев ”
" На 28-ми от 09:00 ч. пред постройката на Общински съвет – Пловдив ви призоваваме да се съберем на едно алегорично „ кафе “ в отбрана на дома на ПФК Ботев Пловдив ".

Така от Ботев Пловдив приканиха своите почитатели на кротичък митинг пред Община Пловдив.

" Темата не е просто административна. Става въпрос за бъдещето на стадион „ Христо Ботев “, за правото клубът да ръководи пълноценно своя дом и за това ПФК Ботев да не бъде превръщан в посетител на личния си стадион.

Нека покажем, че жълто-черната общественост е будна, обединена и стои зад идеята за транспарантно, стабилно и заслужено ръководство на стадион „ Христо Ботев ".
Източник: novsport.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР