Митхат Метин, сн. БГНЕС Бившият депутат от ДПС и настоящ

...
Митхат Метин, сн. БГНЕС Бившият депутат от ДПС и настоящ
Коментари Харесай

Бивш депутат от ДПС плаши екозащитник с покана в ДАНС


Митхат Метин, сн. БГНЕС

Бившият народен представител от Движение за права и свободи и сегашен парламентарен консултант на групировката Митхат Метин е заплашвал с ДАНС природозащитника Тома Белев. Това излиза наяве от скрийншот на диалога им в обществената мрежа Facebook, който Белев разгласява.

Размяната на реплики се случва под статус на еколога. " Когато един президент ти изяснява по какъв начин един тримесечен бизнес, като ски туризма, е единственият късмет за планинските региони, разбираш за какво България е на това състояние ", е написал Белев, визирайки президента (2012-2017) Росен Плевнелиев, който в последно време неведнъж изрече мнение за потребността от развиване на ски зоните в Банско и района.

Сред коментиращите е и Митхат Метин. " Ти май не разбираш. Скоро и по тв няма да те канят. Ще ти остане единствено тук действаш. А може и в едон миг да те поканят на диалог в ДАНС ", написа той. (правописът е на създателя, б.р.)



" Ха-ха-ха. Вие май не разбирате - това съм го живял към този момент при бай Тошо. Страхът е болест. Много ми е прелестно да ме заплашва депутат. Нова висота на един непотребен и нездравословен парламент ", отвръща екозащитникът и ръководител на Асоциацията на парковете в България.

" Не го приемай по този начин. Нито ти, нито аз сме свещенни крави - народна власт е! ", поставя точка ексдепутатът на Движението.

За последно към Метин се разшумя в този подтекст през 2009 година Тогава репортаж на Нова тв описа по какъв начин депутатът по това време е заплашил с " преден конфликт " шефа на общинската земеделска работа в Левски, който не приемал кадруването на Метин.
Източник: mediapool.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР