Мистерия обви жестокия инцидент в жк „Славейков“, при който жена

...
Мистерия обви жестокия инцидент в жк „Славейков“, при който жена
Коментари Харесай

Мистерия обви внезапната смърт на бургазлийката

Мистерия обви жестокия случай в жк „ Славейков “, при който жена издъхна, падайки от висок етаж на блок 47. Загиналата е 50-годишна бургазлийка, която обаче не живеела в нито един от входовете на жилищната постройка.

Живущите от блока разкриха, че не я познават и в никакъв случай до момента не са я виждали.

Минути преди съдбовния случай тя влезнала в аптеката, която се намира на партера на бл. 47. А малко по-късно тялото е паднало върху пейката пред входа. Източници на Флагман.бг разкриха, че тялото е паднало от междуетажната площадка сред 7-ия и 8-ия етаж.

На мястото на произшествието дойде и мъжът й. Почерненият мъж се строполи на земята, откакто проверяващите подвигнаха синьото було от натрупа за различаване.


Съпругът на починалата е в потрес, служителите на реда се пробват да го успокоят

Загиналата е с алена коса, облечена с алено палто, цялата е накичена със златни бижута.

В момента полицията ревизира версията дали тя не е бутната съзнателно, не е изключена и версията за самоубийство.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Източник и фотоси: Флагман.бг
Източник: blitz.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР