Мис Плеймейт за 2018 г. Жанета Осипова мечтае да участва

...
Мис Плеймейт за 2018 г. Жанета Осипова мечтае да участва
Коментари Харесай

Вижте за кого мечтае Мис Плеймейт 2018

Мис Плеймейт за 2018 година Жанета Осипова мечтае да взе участие в клип на Бруно Марс. Това показа хубавицата пред " Марица ". Тя призна‚ че купата <210> е донесла благоприятни условия за по-добра реализация и извънредно самочувствие. Вероятно по тази причина Жанета има огромни проекти и упоритости за бъдещето си. Миската постоянно е твърдяла, че е себе си и не желае да подражава на никого. В момента тя работи като модел, само че в близко бъдеще счита да стартира независим бизнес.

Жанета разкри още, че нейната пристрастеност е да пътува и да опознава нови култури. Посетила е доста места по света - Мексико, Камбоджа, Вануату, Фиджи, Нова Каледония, Мианмар, Нова Гвинея и Япония. Планира обаче още доста и разнородни пътешествия.

Идеалът за мъж на Жанета пък е добър и виновен господин, към който да усети привличане, с цел да могат двамата да изградят и прочувствена връзка. И кой знае, може пък поради него да не помни за Бруно Марс.

Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР