Мирослав Живков определи всички български национали в отбора за младежи

...
Мирослав Живков определи всички български национали в отбора за младежи
Коментари Харесай

Мирослав Живков: Моите момчета са герои

Мирослав Живков дефинира всички български национали в тима за младежи под 20 години като герои. Треньорът приказва пред формалния уебсайт на БФ Волейбол след успеха над Украйна с 3:0 гейма в полуфинал на европейското състезание в Гърция и Сърбия. Предстои мач за златото против Франция, единствения отбор, който няма загуба на шампионата.

„ Мога единствено да благодаря и да приказвам с най-хубавите вероятни думи за моите момчета. Това са герои. Те са проява по какъв начин двегодишният ни труд дава резултат. Ние направихме прелестно състезание до момента. Гордея се с тях! Всички способстват за огромния триумф. Знаем против какъв отбор излизаме. Волейболистите на Франция играят в елитни мъжки отбори, доста от тях са титуляри. В тази страна има прелестно построена система за създаване на млади волейболисти. Радвам се, че ние тръгваме по техния път. Нашата федерация направи всичко належащо да се готвим при най-хубави условия и резултатът е на разположение. Казах на момчетата, че в този момент би трябвало да не помнят всичко, което сме създали до момента на европейското състезание ", показа експертът.

" Искам да излезем с бистри глави във финала. След като сме стигнали до този мач, значи сме един от двата най-хубави тима в Европа. Това е най-хубавото за България. Сигурен съм, че волейболистите в моя тим скоро ще бъдат национали. И това ще е повече от справедливо. Ще се веселя да ги виждам при мъжете. Сега ни остава едно – да изиграем един огромен край. Обещаваме на всички българи, че ще дадем всичко от себе си, с цел да го спечелим ", съобщи Мирослав Живков.



Намерете Българска национална телевизия в обществените мрежи:,,,

Гледайте НА ЖИВО спорт гратис на:
Източник: bnt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР