Миньор удари с 3:1 Рилски спортист и записа седма победа

...

Миньор удари Рилецо в Перник

Миньор удари с 3:1 Рилски състезател и записа седма победа от началото на сезона. Две попадения за „ чуковете “ осъществя Рангел Абушев, а едно добави Айкут Рамадан. За „ скиорите “ прецизен бе дежурният им голмайстор Петко Петков. Двубоят се игра пред обидно малко аудитория, като единствено 200 индивида бяха пристигнали да поддържат любимците си.

В 21-та минута, пък удар на Любомир Илиев от фаул мина над напречната греда. 4 минути по-късно Рангел Абушев извърши пряксвободен удар отляво топката трансферира вратаря на гостите, срещна левия дирек и спря в мрежата за 1:0.

Миньор реши мача при започване на втората част. В 51-та минута Илиян Илиев стреля отдалеко Йордан Кръстев изпусна топката и Абушев от близко вкара втория си гол.Нападателят бе покрай хеттрик в 59-та минута, само че вратарят Кръстев отрази удара му. Последва добавка на Айкут Рамадан и класическа преднина за домакините.В последните минути Рилецо понижи с попадение на Петко Петков, а малко преди този момент Виктор Младенов удари напречната греда от директен свободен удар.