"Миньор"/Пк/ загуби от "Кариана" /Ерден/ с 0:1 в мача от

...

Кариана няма спиране, победи с 1:0 Миньор в Перник

"Миньор "/Пк/ загуби от "Кариана " /Ерден/ с 0:1 в мача от кръга на Втора лига.
В 6-та мин. гостите заплашиха първи една от двете порти. Даниел Леонтиев отби изстрел отдясно на Борислав Дамянов. Няколко минути по-късно нова рискова акция на "Кариана " приключи със мощен и неакуратен шут по посока рамката на Леонтиев. В 25-ата минута трябваше да се намесва и Павел Станев, само че ударът на Калоян Йосифов не беше мощен и вратарят улови без проблеми.
Лидерът в групата доближи до гол в 59-ата минута. Опасно нахлуване на "Кариана " приключи с безредие във вратарското поле на перничани. На точното място в точния миг се оказа Владислав Цеков-Каската, който прати топката в мрежата от непосредствена непосредственост - 1:0.
В 75-та минута Евгени Игнатов-Бамзе можеше да направи 2:0, само че положителният му изстрел мина около задачата. В 79-та минута попадение с глава на резервата в тима на водача Жустино Мендес беше анулирано поради засада.
Като треньор на домакините дебютира Христо Янев.
За "Кариана " започнаха: Станев, Цолов, Николов, Дичев, Предев, Мичев, Личев, Игнатов, Дамянов, Търтов, Цеков.
Източник: bulnews.bg