Миньор (Перник) победи Септември (Симитли) с 1:0 и записа шеста

...

Миньор победи Септември

Миньор (Перник) победи Септември (Симитли) с 1:0 и записа шеста победа за сезона. Единствения гол в мача осъществя Петър Тончев в 67-та минута, когато с мощен удар от 20 метра прати топката в мрежата. Домакините бяха по-активният тим, само че мъчно създаваха голови благоприятни условия. Възпитаниците на Спас Стоименов дадоха отговор с шут на Домозетски, само че Леонтиев бе на мястото си. Настоятелността на перничани даде резултат в средата на втората част с попадението на Тончев, а три минути по-късно напречната греда оказа помощ на гостите след отдалечен шут на Ивайло Стоянов. В идващия кръг Миньор гостува на водача Хебър в събота, а три дни по-рано двата тима ще се срещнат на безпристрастен терен в мач от шампионата за Купата на Аматьорската футболна лига.