Само недоволни в Перник
Миньор (Перник) и Марек не излъчиха победител в среща от XXIII кръг на Втора лига, играна на Стадиона на мира. По този метод нито един от двата тима не си потегли удовлетворен след последния съдийски сигнал, като се има поради, че и " чуковете ", и момчетата на Анжело Кючуков към момента нямат победа след зимната пауза. Срещата в Перник беше дебют за някогашния полузащитник отпред на Марек. Павлин Чиликов даде задатък на домакините в 37-ата минута, само че в средата на втората част Димитър Горанов изравни за гостите от Дупница. Така мачът не излъчи победител.
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




