Испанският фигурист в костюм на Миньоните разсъждава върху спора за музикалните права и „докъде стигнах“
Миньоните стигнаха до Зимните олимпийски игри през 2026 година, откакто спор за музикални права съвсем принуди испанския фигурист Томас-Лоренц Гуарино Сабате да промени проектите си.
Сабате облече жълто-синия си костюм и придвижи палавия дух на Миньоните в Милано в мъжка къса стратегия вторник.
„ Чувствах се ужасно “ макар нервите и ранната неточност, сподели Сабате след осъществяването си към саундтрак, който стартира със звънък смях от симпатичните детски герои, които бяха показани като поддръжници на незаконния мозък Гру в „ Прокленият аз “.
Въпреки че 26-годишният се класира на 25-то място от 29 скейтъри, падайки на едно място по-малко от класирайки се за свободното пързаляне в петък, испанецът споделя, че е признателен за поддръжката. В десетки истории в Instagram Сабате споделя известия, които е получил от целия свят, в това число от някогашния американски олимпийски фигурист по фигурно пързаляне Адам Рипън, който разгласява фотография, на която носи чорапи на Миньони.




