Финали-волейбол за юноши от VIII - X клас в рамките на Ученически игри 2023 ще се проведат в Добрич от 23 до 26 юни 2023 г.
МИНИСТЕРСТВО НА ОБРАЗОВАНИЕТО И НАУКАТА
МИНИСТЕРСТВО НА МЛАДЕЖТА И СПОРТА
БЪЛГАРСКА АСОЦИАЦИЯ СПОРТ ЗА УЧАЩИ
УЧЕНИЧЕСКИ ИГРИ – 2023
ФИНАЛИ – ВОЛЕЙБОЛVIII – X клас юноши
Добрич 23.06. – 26.06.2023 година
УЧАСТВАЩИ ОТБОРИ
1. СУ „ Козма Тричков ” гр. Враца
2. МГ „ Гео Милев ” гр. Плевен
3. ПМГ „ Св. Кл. Охридски ” гр. Силистра
4. IVЕГ „ Фредерик Жолио-Кюри ” гр. Варна
5. СУ „ П. Р. Славейков ” гр. Кърджали
6. НЕГ „ Гьоте ” гр. Бургас
7. ПГТТ „ Христо Ботев ” гр. Смолян
8. ПМГ „ Хр. Смирненски ” гр. Перник
9.97СУ „ Братя Миладинови ” гр.София
10. ПМГ „ Иван Вазов ” гр. Добрич
П Р О Г Р А М А
22.06.2023 година (четвъртък)
Пристигане и настаняване на тимовете, след 13.00 часа.
Техническа конференция – 18.30 ч., ресторант „ България ”
23.06.2023 година (петък)
1. Официално разкриване на надпреварите – 9.00 часа, сп. зала „ Добротица ”
2. Срещи – І и ІІ кръг, група А – сп.зала „ УСШ ”, група Б – сп.зала „ Добротица ”
24.06.2023 година (събота)
1. Срещи – ІІІ и ІV кръг, група А – сп.зала „ УСШ ”, група Б – сп.зала „ Добротица ”
25.06.2023 година (неделя)
1. Срещи – V кръг, група А – сп.зала „ УСШ ”, група Б – сп.зала „ Добротица ”
2. Среща за ІХ и Х място, сп. зала „ УСШ ”
3. Среща за VІІ и VІІІ място, сп. зала „ УСШ ”
4. Среща за V и VI място, сп. зала „ Добротица ”
5. Полуфинални срещи, сп. зала „ Добротица ”
26.06.2023 година (понеделник)
1. Среща за ІІІ и ІV място, сп. зала „ Добротица ”
2. Среща за І и ІІ място, сп. зала „ Добротица ”
13.00 часа – публично награждаване на спечелилите и закриване на финалите в сп. зала „ Добротица ”
МИНИСТЕРСТВО НА МЛАДЕЖТА И СПОРТА
БЪЛГАРСКА АСОЦИАЦИЯ СПОРТ ЗА УЧАЩИ
УЧЕНИЧЕСКИ ИГРИ – 2023
ФИНАЛИ – ВОЛЕЙБОЛVIII – X клас юноши
Добрич 23.06. – 26.06.2023 година
УЧАСТВАЩИ ОТБОРИ
1. СУ „ Козма Тричков ” гр. Враца
2. МГ „ Гео Милев ” гр. Плевен
3. ПМГ „ Св. Кл. Охридски ” гр. Силистра
4. IVЕГ „ Фредерик Жолио-Кюри ” гр. Варна
5. СУ „ П. Р. Славейков ” гр. Кърджали
6. НЕГ „ Гьоте ” гр. Бургас
7. ПГТТ „ Христо Ботев ” гр. Смолян
8. ПМГ „ Хр. Смирненски ” гр. Перник
9.97СУ „ Братя Миладинови ” гр.София
10. ПМГ „ Иван Вазов ” гр. Добрич
П Р О Г Р А М А
22.06.2023 година (четвъртък)
Пристигане и настаняване на тимовете, след 13.00 часа.
Техническа конференция – 18.30 ч., ресторант „ България ”
23.06.2023 година (петък)
1. Официално разкриване на надпреварите – 9.00 часа, сп. зала „ Добротица ”
2. Срещи – І и ІІ кръг, група А – сп.зала „ УСШ ”, група Б – сп.зала „ Добротица ”
24.06.2023 година (събота)
1. Срещи – ІІІ и ІV кръг, група А – сп.зала „ УСШ ”, група Б – сп.зала „ Добротица ”
25.06.2023 година (неделя)
1. Срещи – V кръг, група А – сп.зала „ УСШ ”, група Б – сп.зала „ Добротица ”
2. Среща за ІХ и Х място, сп. зала „ УСШ ”
3. Среща за VІІ и VІІІ място, сп. зала „ УСШ ”
4. Среща за V и VI място, сп. зала „ Добротица ”
5. Полуфинални срещи, сп. зала „ Добротица ”
26.06.2023 година (понеделник)
1. Среща за ІІІ и ІV място, сп. зала „ Добротица ”
2. Среща за І и ІІ място, сп. зала „ Добротица ”
13.00 часа – публично награждаване на спечелилите и закриване на финалите в сп. зала „ Добротица ”
Източник: darik.bg
КОМЕНТАРИ