Министерският съвет прие решение, с което определя нов състав на

...
Министерският съвет прие решение, с което определя нов състав на
Коментари Харесай

Рокади в комисията по сигурност на информацията

Министерският съвет одобри решение, с което дефинира нов състав на Държавната комисия по сигурността на информацията.

За ръководител е избран Петър Грошлев, за заместник-председател – Ивайло Конакчийски и за членове – Богдан Богданов, Динко Лулев и Атанас Райдовски.

Със същото държавно решение Цвятко Георгиев е освободен като ръководител на комисията. Освободени са и досегашните членове Симеон Николов, Алекси Алексиев и Иво Великов, чийто 5-годишен мандат е изминал.

Петър Грошлев е приключил ВНВУ „ Васил Левски “, както и Академията на Министерство на вътрешните работи. От 1987 година до 1992 година е бил пълководец на взвод и рота в Българската войска. Работил е в региона на сигурността и вътрешния ред като чиновник в Министерството на вътрешните работи – като полицейски контрольор, шеф бранш, шеф на ОДМВР – София.

Ивайло Конакчийски е приключил ВНВАУ „ Панайот Волов “. Дългогодишен чиновник в Министерство на защитата. Работил е и в Министерство на вътрешните работи, заемайки управителни длъжности, като към сегашния миг работи в Прокуратурата на Република България.

Богдан Богданов е приключил СУ „ Св. Климент Охридски “ и Академията на Министерство на вътрешните работи. Работил е в Министерството на вътрешните работи, ДАНС, Министерство на външните работи и Държавна организация за бежанците.

Динко Лулев е приключил Икономическия университет – Варна. Той е дълготраен чиновник в Държавна организация „ Национална сигурност “.

Атанас Райдовски е приключил Правно-историческия факултет на ЮЗУ „ Неофит Рилски “ – Благоевград. Работил е в Национална работа за сигурност при Министерство на вътрешните работи – Хасково, към сегашния миг е специалист в ДАНС.
Източник: plovdiv-online.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР