Министерският съвет е приел да бъде гласувана оставката на Стефан

...
Министерският съвет е приел да бъде гласувана оставката на Стефан
Коментари Харесай

НА ЖИВО: НС гласува оставката на Стефан Янев утре, предлагат Тодор Тагарев за нов военен министър

Министерският съвет е приел да бъде гласувана оставката на Стефан Янев и предлагането на " Продължаваме промяната " за нов боен министър е Тодор Тагарев, разгласи Кирил Петков след съвещанието на кабинета през днешния ден.

" Тодор Тагарев е прочут на публиката, в последно време е в доста добра социална роля. Това е изборът на Политическа партия в границите на съдружния контракт, който ние имаме. Всяка една от съдружните партии дава своето предложение и има право да предлага своите претенденти. Това ще е претендентът на Политическа партия на следващия ден ", съобщи министър председателят.

Оставката на Янев ще бъде гласувана на изключително съвещание на Народното събрание на следващия ден.

190 българи се изтеглят от Киев в рейсове, сподели още Петков. Зеленият кулоар се е осъществил благодарение на Външно министерство и военното ни разузнаване.

Гледайте НА ЖИВО тук или на във Facebook:



Източник: bnt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР