Министърът на културата Кръстю Кръстев е разговарял с , първата

...
Министърът на културата Кръстю Кръстев е разговарял с , първата
Коментари Харесай

Мария Бакалова иска да се ангажира като посланик на българското кино

Министърът на културата Кръстю Кръстев е разговарял с, първата българска актриса, номинирана за „ Оскар “, оповестяват от Министерството на културата.

Двамата са разговаряли за развиването на българската кино промишленост и популяризирането на българските филми зад граница. е подчертала, че в никакъв случай няма да не помни шанса, който Пловдивският спектакъл в лицето на тогавашния му шеф Кръстю Кръстев ѝ е дал, с цел да се занимава с вида спектакъл, който е забавен за нея.

Бакалова е споделила желанието и проектите си да се ангажира с нови планове в българския спектакъл, стига да има отправена покана.

По отношение на българското кино е изразила пред министър Кръстев готовността си да работи като негов дипломат по света.
Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР