Минимална загуба във втората си контролна среща допусна Нефтохимик. На

...

Нефтохимик със загуба от Кариана в контрола

Минимална загуба във втората си контролна среща позволи Нефтохимик. На стадиона в Банско „ шейховете “ отстъпиха на Кариана (Ерден) с 0:1.

Единственият гол в срещата Кариана осъществя в 25-ата минута. При постепенна офанзива и центриране към далечната греда, състезател на Ерден означи с глава. Малко преди този момент Нефтохимик можеше да запише попадение, само че удар на Иван Колев срещна гредата.

След почивката наставникът на Нефтохимик Диян Петков направи 10 смени в състава, които се отразиха позитивно на играта. Бургаският отбор бе по-агресивен в нахлуване, до момента в който Кариана разчиташе най-вече на контраатаки. Най-чистото състояние на „ шейховете “ беше в средата на втората част, когато Мирослав Радев приключи добра офанзива. Ударът му обаче мина около гредата.

Състав първо полувреме: Андонов, Молдованов, Тенев, Чахов, Костов, Филипов, Апостолов, Димов, Петков, Колев

Състав второ полувреме: Здравков, Чахов, Ташолов, Емин, Милков, Георгиев, Цоков, Радев, Цачев, Христов, Костаднов (70 Мирославов)