МИНЕАПОЛИС (АП) — Шаян Селърс имаше 25 точки, осем борби

...

Мериленд разстрои номер 3 в щата Охайо с 82-61 в турнира на Големите десет, за да достигне до полуфиналите

МИНЕАПОЛИС (АП) — Шаян Селърс имаше 25 точки, осем битки и седем асистенции, с цел да поведе разстройването на Мериленд от третия в ранглистата и постоянен сезонен първенец Охайо Стейт 82-61 на четвъртфиналите на шампионата от Голямата десетка в петък.

Брина Александър и Джакия Браун-Търнър вкараха по 19 точки, а Фейт Масониус добави 15 точки и 11 битки за Терапинс (19 -12), който показа вида изказване, което би трябвало да ги тласне към сигурната страна на балона за огромна оферта за шампионата NCAA.

Мериленд ще играе против спечелилия от щата Небраска-Мичиган на полуфиналите в събота следобяд. Huskers и Spartans излязоха на корта за своя четвъртфинален мач незабавно откакто Terrapins приключиха отмъщението си за две загуби от постоянния сезон на Ohio State.

Мериленд притежаваше 55-31 битки и преимущество от 19-5 в точките за втори късмет по пътя към първата си победа този сезон против класиран съперник.

Ребека Микуласикова вкара 16 точки, а Тейлър Тиери имаше 13 точки за Б...