МИНЕАПОЛИС (AP) — Макс Кеплер постигна изравняващ хоумрън в шестия

...

Макс Кеплер постигна изравняващ хоумрън, сингъл при победата на Туинс с 6-5 над Атлетикс

МИНЕАПОЛИС (AP) — Макс Кеплер реализира изравняващ хоумрън в шестия ининг и сингъл за излаз в 10-ия ининг, с цел да донесе победа на Минесота Туинс с 6-5 над Оукланд Атлетикс в петък вечерта.

Кеплър се насочи към Скот Алекзандър, карайки Остин Мартин от втория за третата поредна победа на Минесота. Това беше второто огромно попадение в мача за десния полеви състезател на Минесота, който изравни на 4 в шестия мач от титуляра на Оукланд Мич Спенс. наедно с Кент Хрбек за трето място в историята на Минесота след единствено Кърби Пъкет и Хармън Килебрю.

„ Специално. За мен е чест да бъда част от този лист “, сподели Кеплер. „ Но ние имаме доста работа за извършване. Ще попия всичко, откакто приключим със сезона, плейофите и какво следва. “

Между хоумръна си и удара си при разход, Кеплер беше ударен в десния лакът с Наклон от 99 mph от помощника на A Лукас Ерцег. Kepler остана долу за минута, преди в последна сметка да вземе първата база.

Два ининга по-късно Кеплер се върна в полето на...