МИНЕАПОЛИС (AP) — Антъни Едуардс вкара 34 точки, завръщайки се

...

Едуардс вкара 34, когато Уулвс победи Спърс със 114-105 без Таунс

МИНЕАПОЛИС (AP) — Антъни Едуардс вкара 34 точки, завръщайки се от боязън от травма тъкмо преди полувремето, а Минесота Тимбъруулвс победи Сан Антонио Спърс със 114-105 във вторник вечер без Мача на звездите Карл-Антъни Таунс.

Таунс пропусна мача заради персонални аргументи. По-рано денем Таунс уважи паметта на съотборник от гимназията в Instagram. Треньорът на Минесота Крис Финч сподели преди мача, че се надява Таунс да пропусне единствено един мач.

Руди Гобер, който се върна, откакто пропусна мач с изкълчване на левия гален, добави 13 точки и 17 битки за Тимбъруулвс в своя най-нов мач със своя съотечественик от Франция Виктор Уембаняма.

Уембаняма означи 17 точки и 13 битки, до момента в който Сан Антонио загуби петата си поредна загуба и 12 от последните си 13 мача. Уембаняма вкара осем точки за малко повече от пет минути, с цел да отвори мача, само че не означи още веднъж до 3 при 2:55 до края на третата четвърт.

Наз Рийд добави 22 точки от пейката за Минесота, която завоюва шест от с...