МИНЕАПОЛИС (AP) — Антъни Едуардс вкара 17 от своите 34

...

Антъни Едуардс отбелязва 34, Тимбъруулвс се изкачва на 1-во място в Запада със 110-101 победа над Гризлис

МИНЕАПОЛИС (AP) — Антъни Едуардс вкара 17 от своите 34 точки през третата четвърт, помагайки на Минесота Тимбъруулвс да премине в еднолично притежание преди всичко в Западната конференция с победа със 110-101 над Мемфис Гризлис в сряда вечерта.

Наз Рийд даде искра от пейката на Минесота с 19 точки, а Карл-Антъни Таунс имаше 13 точки и 11 битки при завръщането си, откакто пропусна успеха над Сан Антонио във вторник по персонални аргументи. Вълците (42-17) завоюваха три следващи победи и водят на Оклахома Сити с едно полувреме мач на Запад.

Джарън Джаксън-младши поведе Мемфис с 33 точки и 13 битки. Зейр Уилямс добави 16 точки за Гризлис, които изгубиха три следващи.

Вълците се усъвършенстваха до 6-2 във втория дуел, в това число 4-0 вкъщи.

Мемфис поведе първоначално с 14-0 – най-голямото преимущество за двата тима. Минесота не означи гол, до момента в който Таунс не вкара тройка 3:16 в мача.

Минесота направи серия от 9-0 в края на третата чет...