МИНЕАПОЛИС (AP) — Антъни Едуардс вкара 11 от своите 29

...

Едуардс вкарва 29, Таунс добавя 28, докато Уулвс се отдръпва за победата със 101-86 над Нетс

МИНЕАПОЛИС (AP) — Антъни Едуардс вкара 11 от своите 29 точки през четвъртата четвърт, прекратена от забивка в последната минута, защото Минесота Тимбъруулвс овладя еднолично първото място в Западната конференция с победа със 101-86 над Бруклин Нетс в събота вечер.

Карл-Антъни Таунс добави 28 точки за Минесота, която се върна от загуба в петък от Милуоки. Тимбъруулвс към този момент са 5-2 този сезон във втората вечер на мачовете.

Кем Томас поведе Бруклин с 18 точки. Водещият голмайстор на мрежите Микал Бриджис, който влезе в събота със приблизително 21,7 точки на мач, добави 15 точки.

Победата слага Timberwolves с половин мач пред бездействащия Оклахома Сити в конференцията.

Мрежите паднаха до 0-2 под командването на краткотрайния старши треньор Кевин Оли. Оли пое мястото на Жак Вон, който беше уволнен по време на паузата на мача на звездите.

Нещата се скапват с оставащи 22,5 секунди и играта към този момент е отвън надзор. Денис Шрьодер се свър...