МИНЕАПОЛИС (AP) — Антъни Едуардс отбеляза 20 от своите 33

...

T-wolves удържат Clippers 109-105 с голяма помощ от Едуардс и Gobert

МИНЕАПОЛИС (AP) — Антъни Едуардс означи 20 от своите 33 точки в третата четвърт, а Руди Gobert имаше 15 точки и 18 битки, с цел да помогне Минесота Тимбъруулвс се охладиха и победиха Лос Анджелис Клипърс със 109-105 в неделя.

Тройка от ъглов удар на Норман Пауъл — неговата шеста в мача — ограничи скока от 20-6 на Клипърс над четири- плюс минута, което понижи недостига им до 103-100. Гобер, който пропусна седем наказателни удара, в това число по-ранни въздушни топки тил към тил, направи четири фаул удара в последната минута, с цел да избута Вълците до финалната линия в една нощ, когато те имаха 19 пропуснати топки и позволиха 37 точки през четвъртата четвърт.

Карл-Антъни Таунс вкара 17 точки за водещите на Запад Уулвс (28-11), които държаха звездите на Клипърс Пол Джордж (16 точки) и Джеймс Хардън (14 точки) с общ резултат 9-за-33 пукотевица от пода. Вълците, които водят НБА по отбелязване на голове в отбрана, имат 16-2 вкъщи и 20-6 против своята конференция.