Радев: Ще водя листи и ще бъда в парламента
„ Миналата година ни лъгаха, че няма да има повишаване с еврото. Сега ни лъжат, че няма директна опасност и проблем за България след ударите против Иран “.
Това сподели Румен Радев, водач на групировката „ Прогресивна България “.
„ Правителството би трябвало да си извади главата от пясъка и искрено да признае, че ни чакат нелеки тествания. Домакинствата към този момент изнемогват след сметките от първите два месеца. Малкият бизнес изнемогва. Правителството би трябвало да прегледа какви са действителните ресурси от необработен нефт, горива и газ “, добави той.
Според него кабинетът би трябвало да наблюдава всички количества и ценообразуването на електрическата енергия от производителя до крайния консуматор.
„ Надявам се Г-7 да освободят запаси, с цел да минимизира рецесията с цените на петрола. Прерогатив на Илияна Йотова е свикването на Консултативен съвет за национална сигурност. Преди това изпълнителната власт би трябвало да направи разбор “.
„ Тази едностранна намеса без мандат на Организация на обединените нации, опитът демонстрира, води до ескалация и до дълготрайна неустойчивост. Ние към този момент сме жертва. Европа е най-голямата жертва. Инфлацията потегли нагоре, има риск от тероризъм “, разяснява още Румен Радев.
Лидерът на „ Прогресивна България “ изясни, че военната ни рационализация се е забавила, а в този момент разчитаме на прилежащите страни.
„ Най-шумните в настояването да показва листите, ами къде са техните листи? Вече заявих, че ние ще спазим законовия период, в който ще представим и листите, и програмата “, разяснява Радев по отношение на идната предизборна акция.
„ Не съм се крил. Ще вземам участие в листите. Ще бъда в Народното събрание, а не от дивана “, сподели още той.
„ Имаме огромно припокриване по какъв начин би трябвало да се развива България като мощна стопанска система с висок растеж. Ще бъдем в тясна връзка. Бизнесът би трябвало да е освободен от рекета на олигархията. Той е притискан, употребявайки държавни институции. Отнемат се благосъстоятелност, активи и капитал по всевъзможен метод. Бизнесът ще бъде освободен от този напън. Ще работим за смяна на структурата на стопанската система – добавена стойност, а не експорт на първични материали, с цел да реализираме резистентен стопански растеж освен въз основата на вътрешно ползване въз основата на вложения “, разяснява още водачът на „ Прогресивна България “.
Това сподели Румен Радев, водач на групировката „ Прогресивна България “.
„ Правителството би трябвало да си извади главата от пясъка и искрено да признае, че ни чакат нелеки тествания. Домакинствата към този момент изнемогват след сметките от първите два месеца. Малкият бизнес изнемогва. Правителството би трябвало да прегледа какви са действителните ресурси от необработен нефт, горива и газ “, добави той.
Според него кабинетът би трябвало да наблюдава всички количества и ценообразуването на електрическата енергия от производителя до крайния консуматор.
„ Надявам се Г-7 да освободят запаси, с цел да минимизира рецесията с цените на петрола. Прерогатив на Илияна Йотова е свикването на Консултативен съвет за национална сигурност. Преди това изпълнителната власт би трябвало да направи разбор “.
„ Тази едностранна намеса без мандат на Организация на обединените нации, опитът демонстрира, води до ескалация и до дълготрайна неустойчивост. Ние към този момент сме жертва. Европа е най-голямата жертва. Инфлацията потегли нагоре, има риск от тероризъм “, разяснява още Румен Радев.
Лидерът на „ Прогресивна България “ изясни, че военната ни рационализация се е забавила, а в този момент разчитаме на прилежащите страни.
„ Най-шумните в настояването да показва листите, ами къде са техните листи? Вече заявих, че ние ще спазим законовия период, в който ще представим и листите, и програмата “, разяснява Радев по отношение на идната предизборна акция.
„ Не съм се крил. Ще вземам участие в листите. Ще бъда в Народното събрание, а не от дивана “, сподели още той.
„ Имаме огромно припокриване по какъв начин би трябвало да се развива България като мощна стопанска система с висок растеж. Ще бъдем в тясна връзка. Бизнесът би трябвало да е освободен от рекета на олигархията. Той е притискан, употребявайки държавни институции. Отнемат се благосъстоятелност, активи и капитал по всевъзможен метод. Бизнесът ще бъде освободен от този напън. Ще работим за смяна на структурата на стопанската система – добавена стойност, а не експорт на първични материали, с цел да реализираме резистентен стопански растеж освен въз основата на вътрешно ползване въз основата на вложения “, разяснява още водачът на „ Прогресивна България “.
Източник: plovdiv-online.com
КОМЕНТАРИ




