Милуоки победи със 116:113 като домакин състава на Чикаго. Янис

...

36 точки на Антетокунпо донесоха победа на Милуоси над Булс

Милуоки победи със 116:113 като хазаин състава на Чикаго. Янис Антетокунпо приключи с 36 точки, 11 битки и 8 асистенции в интерес на Бъкс, а Крис Мидълтън осъществя решителната тройка единствено 5.2 секунди преди финалната сирена.

Милуоки и Антетокунпо завоюваха оспорвания дуел против Булс и някогашния играч на Бъкс - Джабари Паркър, който означи 24 точки, овладя 8 битки и подаде 5 асистенции. Янис Антетокунпо блокира изстрел на Паркър в последната минута на дуела.

Новобранецът Райън Арсидиано се отличи с 22 точки за Чикаго.
Юта победи със 101:91 при гостуването си против Бруклин. Доновън Мичъл се завърна на полето след неявяване от две срещи, реализирайки 29 точки.

Руди Гобърт означи 23 точки и хвана 16 битки за Джаз, а Спенсър Динуайди наниза 18 точки за Нетс.
Далас победи със 128:108 като посетител състава на Хюстън. Джеймс Хардън се отличи с 25 точки, 17 асистенции и 11 битки за домакините. Крис Пол още веднъж не игра за Рокитс поради травма.

Лука Дончич и Девин Харис вкараха по 20 точки за спечелилите, а Хюстън загуби четвъртия си пореден дуел в НБА.