МИЛУОКИ (AP) — Трудният старт на сезона на съдията Си

...
МИЛУОКИ (AP) — Трудният старт на сезона на съдията Си
Коментари Харесай

Пропуснато повикване при победата на Брюърс над Рейс поставя допълнителен акцент върху Бъкнър

МИЛУОКИ (AP) — Трудният старт на сезона на съдията Си Би Бъкнър продължава.

Бъкнор работеше като арбитър на първа база за успеха на Милуоки Брюърс с 6-2 над Тампа Бей Рейс във вторник, когато направи толкоз явно позвъняване погрешно от повторението, че накара и двамата мениджъри да се усмихват по-късно.

Милуоки водеше с 4-2 в шестия ининг, когато Джейк Бауерс удари сингъл в полето. Бауерс в началото беше извикан, тъй като Бъкнор реши, че не е докосвал първа база. Повторението сподели, че Бауерс ясно допира горната част на чантата, тъкмо през средата.

След като повторението анулира позвъняването на Бъкнър, Бауерс открадна втори и означи при дубъла на Брандън Локридж по-късно в ининга.

„ Не знам какво се случи “, сподели Бауерс, който пропусна многократните благоприятни условия да разяснява в допълнение пропуснатото позвъняване по време на изявлението си с кореспонденти след мача. „ Просто съм признателен, че се качих въз основата и признателен, че пристигнах и означих. “

Това обажд...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР