МИЛУОКИ (АП) — Осо Игодаро вкара 21 точки, Дейвид Джоплин

...

№ 14 Маркет се издига през второто полувреме, за да победи Сетън Хол със 75-57 за 4-та поредна победа

МИЛУОКИ (АП) — Осо Игодаро вкара 21 точки, Дейвид Джоплин добави 20, а № 14 Маркет победи Сетън Хол със 75- 57 в събота за четвъртата си поредна победа.

Marquette (15-5, 6-3 Big East) получи единствено седем комбинирани точки от водещите изпълнители Тайлър Колек и Кам Джоунс, само че Златните орли отвориха близо игра, като надиграха Сетън Хол с 45-28 през второто полувреме.

И двата тима се справяха с травми на основни играчи.

Неуточнена травма накара Сетън Хол (13-8, 6-4), който загуби третата си поредна загуба, да играе втори следващ мач без голмайстор Кадари Ричмънд. Джоунс, вторият водещ изпълнител на Маркет, игра единствено пет минути заради проблем с глезена и вкара три точки.

Колек, настоящият състезател на годината в Големия изток, имаше единствено четири точки и остана без резултат до края на играта 1:12. Колек компенсира, като събра 11 асистенции.

Джейдън Бедиако поведе Сетън Хол с 18 точки, една от най-високото му равнище в кариерата...