Мили Боби Браун и Дейвид Харбър отново ще бъдат баща и дъщеря в нов шпионски сериал на Netflix
Мили Боби Браун и Дейвид Харбър още веднъж ще си партнират, откакто години наред бяха измежду най-обичаните екранни тандеми в Stranger Things.
Netflix публично разгласи нов сериал, в който двамата ще влязат в функциите на отчуждени татко и щерка, забъркани в рискова шпионска история.
Продукцията е въодушевена от дебютния разказ на Пол Уорнър A Spy in the Blood.
Проектът е основан от Джак Торн – сценаристът на Enola Holmes и един от създателите на хитовия сериал Adolescence.
Историята наблюдава Мат Улф (Дейвид Харбър) – някогашен сътрудник на ФБР, чиято кариера завършва със скандал.
След отдръпването си, Улф стартира работа като съветник по сигурността. Той обаче е заставен да се върне към остарелия си живот.
Причината е щерка му Ребека, която е също е сътрудник на ФБР, само че изчезва безследно по време на интервенция.
Обявяването на сериала поставя завършек на спекулациите, че връзките сред Браун и Харбър са останали обтегнати след края на Stranger Things.
Миналата година английският Daily Mail разгласява информация, че актрисата е подала недоволство против своя сътрудник преди началото на фотосите на последния сезон.
По-рано този месец Харбър за първи път разяснява тематиката обществено и изрично отхвърли изказванията за сериозен спор.
„ Беше просто миг, в който имахме различие, а по-късно го преодоляхме. След като поговорихме уединено, всичко си пристигна на мястото. Обожаваме се и постоянно е било по този начин “, сподели артистът.
Още тогава Харбър загатна, че двамата към този момент работят по нови общи планове.
„ Ще виждате още от мен и Мили. Десет години не ни бяха задоволителни. Между нас има специфична връзка. “
Браун също призна, че двамата постоянно са се чувствали най-естествено точно в връзките сред татко и щерка.
„ Историите за татко и щерка са нашата територия, а Netflix постоянно ще бъде нашият дом “, сподели актрисата.
·
Netflix публично разгласи нов сериал, в който двамата ще влязат в функциите на отчуждени татко и щерка, забъркани в рискова шпионска история.
Продукцията е въодушевена от дебютния разказ на Пол Уорнър A Spy in the Blood.
Проектът е основан от Джак Торн – сценаристът на Enola Holmes и един от създателите на хитовия сериал Adolescence.
Историята наблюдава Мат Улф (Дейвид Харбър) – някогашен сътрудник на ФБР, чиято кариера завършва със скандал.
След отдръпването си, Улф стартира работа като съветник по сигурността. Той обаче е заставен да се върне към остарелия си живот.
Причината е щерка му Ребека, която е също е сътрудник на ФБР, само че изчезва безследно по време на интервенция.
Обявяването на сериала поставя завършек на спекулациите, че връзките сред Браун и Харбър са останали обтегнати след края на Stranger Things.
Миналата година английският Daily Mail разгласява информация, че актрисата е подала недоволство против своя сътрудник преди началото на фотосите на последния сезон.
По-рано този месец Харбър за първи път разяснява тематиката обществено и изрично отхвърли изказванията за сериозен спор.
„ Беше просто миг, в който имахме различие, а по-късно го преодоляхме. След като поговорихме уединено, всичко си пристигна на мястото. Обожаваме се и постоянно е било по този начин “, сподели артистът.
Още тогава Харбър загатна, че двамата към този момент работят по нови общи планове.
„ Ще виждате още от мен и Мили. Десет години не ни бяха задоволителни. Между нас има специфична връзка. “
Браун също призна, че двамата постоянно са се чувствали най-естествено точно в връзките сред татко и щерка.
„ Историите за татко и щерка са нашата територия, а Netflix постоянно ще бъде нашият дом “, сподели актрисата.
·
Източник: boulevardbulgaria.bg
КОМЕНТАРИ




